Menu
0 Comments

Zkuste si představit, že byste vůbec neměli automobil, jen byste třeba jenom měli někoho v rodině, kdo má jenom jedno auto, takže byste se museli spoléhat spíše na autobus anebo na vlak. Anebo na to, když ten dotyčný člen rodiny bude mít na vás čas, aby vás někam dovezl autem. Líbilo by se vám to? Já bych se asi zbláznila. Já jsem tohle podobného něco zažila, protože jsem bohužel měla za volantem mikrospánek, který byl taky potvrzen, tak jsem přišla na půl roku o automobil. Bohužel jsem neměla peníze, abych ho opravila nebo abych si někde v půjčovně půjčila jiné auto, měla jsem totiž špatnou pojistku, která nepokryla celou škodu automobilu, když byl rozbitý. Mrzelo mě to a já jsem byla ale zvyklá na to, že si vždycky auto mohu zajet kdykoliv a kamkoliv potřebuji nebo chci. A to třeba na nákupy. Taky jsem chodila do skupinky jógy a gymnastiky.

Každé auto má něco do sebe.

Takže si dokážete jistě představit, že jsem musela tam skončit, protože mi žádný autobus ani vlak nevyhovoval, abych se takhle přesně dostávala tam, kam potřebuji jako například na gymnastiku či jógu. Opravdu hodně mě to mrzelo, protože jsem taky utratila spoustu peněz za vlak nebo autobus a taky za taxi.

Dřevěný volant je nádherný.

A když jsem potřebovala nutně do práce něco zařídit anebo k lékaři, musela jsem bohužel jet drahým taxíkem. Taxi vždycky bylo moje poslední záchrana, protože když jsem žádala člena rodiny, aby mě někam odvezl, tak zrovna neměl čas anebo mi řekl, že už si dl dotyčný pivo. Nevím jak vy, ale tohle je velký nešvar všech řidičů. Vždycky, když někam nechtějí, tak řeknou, že měli pivo, nevím, proč normálně neřeknou, že mě nikam zavést nechtějí a lžou, že už měli pivo. Protože se mi nezdá, že by každý den někdo pil pivo. Anebo ano? Čemu byste věřili vy? Já nevím, protože pivo by asi všichni museli pít průběžně každý den. Ale co s tím nadělám, vždyť se jim třeba někdy vrátí.