Menu
0 Comments

Doteky, už od malička je všichni milujeme. Malá miminka se zklidní, když je začneme hladit, ty větší se přijdou pomazlit, když je jim smutno nebo potřebují pocit bezpečí, a kdyby nepřišla puberta, mazlili by se s rodiči pořád. Ale doteků se nevzdávají ani pubescenti, jen si začnou vyhledávat k mazlení své vrstevníky. Časem přerostou doteky v intimitu, v sexualitu, ale i ta je převážně o dotecích. Muži to tak možná nevnímají, ale pro ženy je dotek a blízký kontakt velice důležitou součástí života a vztahů. A potřeba doteků s našim partnerem zůstává až do pozdního věku. Vždyť jak je krásné vidět na ulici babičku, jak se dojemně drží za ruku s dědečkem.

Dotýkat se druhého člověka je velice soukromá věc, pojí se s intimním životem každé dvojice.

láska

Že momentálně nikoho nemáte a rozhodně nechcete mít jen známost na jednu noc? Můžete zkusit masážní salón, který je především o dotýkání se. Nebo vyzkoušejte tantrickou masáž, možná budete překvapeni silným zážitkem, který vás tam potká.

Sexualita příznivě ovlivňuje naše zdraví a psychickou pohodu. Neměli bychom se jí zříkat ani v pozdějším věku. Pochopitelně už nebude váš sexuální život tak bouřlivý jako ve dvaceti, ale určitě s ním neskoncujte, pokud se objeví první problémy s erekcí. Viagru bez receptu sice nekoupíte, ale existuje řada jiných podpůrných přípravků, které vám s tímto problémem mohou pomoci. Přípravky na přírodní bázi, které se odzkoušené řadou mužů před vámi, které trápily stejné problémy.

láska

A pokud nepomohou ani ty, můžete hledat konzervativnější metody intimního života, a vrátit se jen k dotekům a k mazlení, a on se někdy problém s erekcí vyřeší sám. Stačí jen na to nemyslet a užívat si života a smyslnosti. Doteky v nás vyvolávají příjemné pocity, připadáme si pro toho druhého důležití a cítíme z něho lásku a o tu jde od našeho narození až do úmrtí především.