Menu
0 Comments


Uklidit panelový nebo bytový dům je samozřejmě mnohem těžší, než uklízet u někoho doma. Společné prostory jsou velké, používá je hodně lidí, a tak je logické že se musí uklízet častěji. A nikomu z obyvatel domu se samozřejmě nechce uklízet nejen svůj nepořádek, ale i nepořádek ostatních. Když neprší ani nepadá sníh, najde se někdo kdo s tím až takový problém nemá, ale jakmile je nepořádek ještě navíc ze sněhu a deště, už se do úklidu nikomu nechce.

kbelík úklid

Mít uklizené společné prostory je ale důležité, aby prostředí vypadalo hezky a aby se špína neroznášela i do jednotlivých bytů. Společné prostory jsou většinou tvořeny schodištěm, chodbami, a potom i mezipatry, výtahy, a většinou i garážemi, sušárnou a podobnými místy k odkládání věcí.

Chcete mít čistý prostor který všichni užíváte, ale nechcete se střídat? Vadí vám že někdo si dává s úklidem záležet, zatímco někdo jiný jen udělá úklid tak aby se neřeklo? Někdo nemá čas uklidit pořádně ani u sebe doma, natož uklízet tolik prostoru. Proto je ideální řešení navázat spolupráci s externí úklidovou firmou, která zajišťuje pravidelný úklid společných prostor bytových domů Modryzralok. Je to jednoduché a opravdu účinné řešení, které ani nestojí mnoho peněz.

čisticí prostředky

Stojí to za každou korunu
Většina bytových domů si nechává uklízet chodby, schodiště a výtahy každý týden. Některé domy chtějí i mytí dveří a jednou měsíčně i mytí oken na chodbách. Jednou za půl roku se potom uklízí i kočárkárny a sklepy, zkrátka místa, která se užívají méně. Lze se dohodnout na všem, co budete chtít uklízet pravidelně. Většina bytových domů je řešená jako společenství vlastníků jednotek, a pravidelně se schází na schůzích. Právě schůze je ideální možnost jak se na úklidu dohodnout. Výsledná cena se potom rozpočítává na každý byt, takže nikdo nebude platit příliš vysokou sumu.