Menu
0 Comments

Co snídáte?
Mnoho lidí si dopřává snídani ještě při odchodem do práce, a tak je to správně. Snídat bychom měli co nejdříve po probuzení, protože nám nastartuje metabolismus a později nebudeme mít takový hlad. Ke snídani si každý dá to co má rád, někdo má rád snídani sladkou a někdo dává přednost slané. Spousta lidí si k ní dává i kávu. I dobrá káva vám může značně zpříjemnit den.

hrnek kávy

Káva, jak známo, obsahuje kofein. Ten funguje jako povzbuzující látka, která nám může pomoct překlenout období, kdy se cítíme vlmi unaveni. Proto ji pijeme v práci, abychom vydrželi únavu a stres. Jenže někomu vadí kofein. I takoví lidé si ale chtějí dopřát chuť kávy a přičichnout si k ní. Pro ty, kteří kofein z nějakého důvodu pít nemohou, je ideální bezkofeinová káva. Chutná jako ta běžná, voní také stejně. Jediný rozdíl je v obsahu kofeinu.

Pro koho není káva vhodná?
Klasická káva s kofeinem není pochopitelně vhodná pro děti a mladistvé. Pít by ji neměli také lidé se srdečními chorobami a s přísnými dietami. Vědci se zatím zcela neshodli jaký vliv má kofein na plod v těhotenství, ale obecně se doporučuje jej příliš nekonzumovat. Takže kávu bez kofeinu ocení i ženy, které čekají dítě a nechtějí riskovat že jim klasická káva nějak uškodí.

zrna kávy

Na našem e-shopu najdete opravdu velké množství kávy, která pochází z nejlepších plantáží na celém světě. Můžete ochutnat klasické odrůdy, které jsou čerstvě praženy. Kromě běžné a bezkofeinové kávy vám můžeme nabídnout i skutečný klenot mezi kávami, a to je káva cibetková. U nás si přijde na své každý, kdo má rád dobrou kávu nebo čaje. I těch u nás najdete spoustu. Ochutnat můžete i velmi netradiční čaje, které nikde jinde neseženete. V čajích a kávě se vyznáme, takže vám určitě dokážeme poradit ve výběru. Potěšte sebe nebo své blízké kvalitou, kterou v supermarketu nekoupíte.