Menu
0 Comments

Pamatujete si ten pocit, když jste jako malí seděli v kuchyni babičky nebo na chalupě a koukali, jak babička tančí při příprav oběda kolem staré kredence, která už možná byla po její mamince? Nesčetněkrát přelakovaná, místy bylo vidět, jak zelené, bílé nebo žluté vrstvy vystupují a překrývají se jako letokruhy stromů. Na krásně srovnané talířky a roztomilé květované hrnečky, na poličky potažené papírem a ozdobené sněhobílou háčkovanou krajkou… Šuplík se někdy kvůli svému požehnanému věku zasekl, ale všechno se znovu dalo opravit a nábytek sloužil dál a dál, po generace.

mouka na stole

Předával se z důvodů tradic, hospodárnosti a toho, že staré se kdysi jen tak nevyměňovalo podle módy, dokud sloužilo. A že takový nábytek sloužil a mnohde ještě stále je. Doplňuje krásné interiéry roubenek, srubů, ale také moderních domů lidí, kteří se rádi vracejí ke svým kořenům a vědí, že kuchyň a jídelna jsou místa, kde se lidé setkávají rádi, společně tráví chvíle nad přípravou jídla a sejdou se u stolu nad kouřícími talíři. Místa, která stmelují rodinu. Vytvořte si také takový ostrov pohody v dnešním uspěchaném světě. Že takový nábytek nemáte, ale toužíte po něm?

rustikální náčiní

Začněte novou tradici, připravte svým blízkým také takové krásné vzpomínky na krásu ve vaší jídelně či kuchyni a na vůni dřeva a ukázku poctivé práce Objednat si ho můžete třeba hned. Zkuste dokonalý starý příborník https://svetpokladu.cz/product-category/malovany-barveny-nabytek/kredence-a-potravinky-malovany-nabytek/ ze stránek Světa pokladů. Vybírejte podle svého vytouženého stylu, malovaný i jednobarevný, nebo si nechte nějaký vyrobit na míru. Jak potřebujete a chcete. Pokud nebude vyroben přímo pro vás, jako originální kousek na míru, můžete si jej zakoupit i takzvaně na zkoušku – příborník vám smontovaný dovezou až na místo, podíváte se, jak vám sedí a teprve pak se rozhodnete, jestli si jej necháte. Zařiďte si domov jako z pohádky.