Menu
0 Comments

Polštářek – když ji složíte do více vrstev do podoby malého polštářku a přelepíte ji křížem krážem lepicí páskou, máte perfektní polštářek, který využijete na různých místech, třeba při posezení venku u večerního ohně, při práci v montérkách, kdy si potřebujete někam sednout a váš oděv není zrovna čistý.

bublinková fólie v detailu

Balení křehkých věcí – více vrstev bublinkové fólie dokáže neuvěřitelné věci, kupříkladu ochránit před poškozením velmi křehké sklenice, talíře, vázy, vánoční ozdoby, papírové, dřevěné a plastové modely nebo hračky. Musíte však každý předmět balit zvlášť a opět tak, aby se v krabici volně nepohyboval. Tehdy se může s krabicí i nešetrně zacházet a obvykle se předmětům uvnitř nic nestane.

Fólie s nůžkami a izolepou

Zabalte klidně i potraviny – u bublinkové fólie nemusíte mít obavy, že by nějak kontaminovala vaše potraviny, ať už jsou jakékoli. Takto zabalíte např. luštěniny, ořechy, sušené ovoce, mouku, cukr, čerstvou zeleninu, a jestliže se balicí materiál protrhne a s bublinkovou fólií přijde potravina do přímého kontaktu, nemusíte mít obavy – je to nízkohustotoní polyetylen s atestem i pro potravinářský a farmaceutický průmysl.

Vezměte si ji do přírody – na výletě na kole, při splouvání řeky, pobytu v autokempu a kdekoli, kde se pohybujete ve volné přírodě, se vám může kus tohoto materiálu hodit pro změkčení terénu. Využijete jej jako výztuhu a ochranu podlážky stanu, změkčíte prostor pro spaní na karimatce, poslouží před stanem na nevhodném povrchu, kde chcete našlapovat naboso, např. na jehličí, drobném štěrku, betonu či tvrdé zemině.

Malujete svépomocí? Pak je bublinková fólie 2pack.cz skvělý pomocník. Položíte ji na podlahu, takže ji nezašpiníte barvou, zabalíte do ní nábytek, lustr, připevníte ji lepicí páskou na okna a dveře a usnadníte si pak závěrečný úklid. Bude to sice vyžadovat více času pro přípravu, ale vyplatí se to, úklid po malování je náročný a hlavně přichází v době, kdy vám již dochází síly a potřebujete si spíše odpočinout.