Menu
0 Comments


Silné sluneční paprsky tu s námi nejsou vždy, což nám bohužel brání v opalování. Abychom o něj nepřišly, tak můžeme podle plánu chodit do solária.

Opalování za každého počasí

Pobyt na sluníčku

Přirozený opakováním je samozřejmě pro člověka pobyt na sluníčku, díky kterému kůže získává potřebné látky včetně vitamínů D, který potřebují naše kosti ke správnému fungování. Jestliže tedy sníte po opálené kůži, tak se můžete hezky v létě vydat na sluníčko. Ovšem není to jen tak, protože všeho moc škodí a takové spálení není vůbec příjemné, přičemž následky trvají dlouho a je nepříjemné. A proto nemůžeme na přímém slunci ležet celý den, a proto je dobré najít pro naši pokožku ideální délku opalování.

opalování na pláži

Rozhodující je také čas, protože není dobré chodit na slunce v přímé poledne a těsně po něm, kdy má slunce největší sílu. Základem je vhodná volba opalovacích přípravků, které tělo chrání před nadměrným UV zářením a také kůži vyživuje a dodává ji potřebné složky. V našich krajinách stačí i nižší faktor ochrany, ale například u tepelného moře ho rozhodně nepodceňujte a nešetřete na něm.

Solárium

Slunce nám nesvítí neustále, a proto musíme zvolit jinou alternativu, kterou je právě solárium Brno NaomiBrno, protože sem si můžete chodit klidně i během zimního období, protože o opálení se starají solária, které potřebují pouze elektrickou energii pro to, aby mohla správně fungovat. Tato společnost má velmi ochotné zaměstnance, kteří se o Vás vždy rádi postarají, a hlavně Vám poradí. To je velmi důležité, protože dosáhnout nádherného opálení není jen tak.

krásné opálení

A proto je každému při první návštěvě zvolen kompletní opalovací plán, kde budete mít rozvržené návštěvy a rozvrženou kosmetiku pro opalování. To není jen tak, protože nemůžeme se namazat klasickým krémem proti slunce, ale používáme speciální kosmetiku do solária. To je opravdu důležité a nesmíme tento fakt podceňovat. Když se budeme držet plánu a vše okolo dodržovat, tak skutečně dosáhneme nádherného opálení, které nám bude každý závidět.