Menu
0 Comments

Učení nemusí být automaticky mučení, alespoň ne v případě, pokud chcete do svého malého potomka nasoukat podstatné informace v klidu a míru vašeho domova.

Nejen učební pomůcka

Vychovávat potomky je dnes stejně složité jako v letech minulých, zvláště pak malé děti. Mnoho z nich zcela logicky touží po informacích ještě dříve, než pro ně začne povinná školní docházka, tedy v šesti letech. Naučit takového caparta třeba předčasně číst, když po tom touží, nemusí být vůbec jednoduché, a to ani z nejmodernějšími prostředky typu počítač nebo chytrá mobilní telefon či tablet. Nemusíte na to jít ale skrze moderní techniku. Je dokázáno, že v praxi se naopak osvědčují spíše klasičtější metody a pomůcky.

Šikovná bílá tabule

Jednou z těch pomůcek může být magnetická tabule pro děti, která je velice užitečná a dá se s ní užít i hodně zábavy, a to nejen během vašich edukačních chvilek. Skvělé navíc je, že se nejedná o žádný drahý doplněk, ale o cenově velice zajímavou záležitost, takže se nemusíte bát, že by vám to výrazněji narušilo váš rodinný rozpočet.

Je dobré si hned sdělit, že se rozhodně nejedná o žádnou obdobně obrovitou alternativu klasické černé školní tabule, které konec konců ve školních třídách často straší dodnes. Ty mohly vážit snad tunu a nikdo na ne s láskou příliš nevzpomíná. Magnetické verze, zvláště pak modely určené pro děti, jsou daleko lehčí a tím i mobilnější. Navíc se dají docela dobře skladovat, takže je můžete klidně uklidit do skříně, za pohovku nebo pod postel. Jedná se o velice elegantní řešení, které ocení nejen majitelé menších bytů či dokonce garsonek.

Tabule se hodí i doma

Běžné fixy schovejte

Klasické tabule byly nepříjemné i díky tomu, že bylo nutné na ně psát křídou. Ta z logiky věcí špiní a nedělá dobře ani pokožce. U moderních magnetických verzí ale tento druh potíží nebudete muset řešit, jelikož se na ně píše jen a pouze speciálními popisovači. Na rozdíl od standardních fixů je možné popisovač jednoduše z povrchu smazat, třeba suchou porézní houbičkou nebo čistým hadříkem. S fixem by ale celý záznam zůstal na povrchu a už byste ho pryč nedostali.