Menu
0 Comments

Každá firma, ať už výrobní, anebo poskytující služby, potřebuje nějaký druh propagace a reklamy. To proto, aby se co nejrychleji dostala do povědomí veřejnosti a získávala tak, co nejvíce zakázek. Jednou z propagačních možností je reklama na textilu. Jestliže se rozhodnete pořídit si reklamní textil na Promotextile, můžete očekávat zboží za příznivou cenu, dodání i do 24 hodin, individuální přístup ke klientům, anebo možnost odebrat i pouhý jeden kus. Nebudete-li mít svůj vlastní návrh potisku, můžeme vám nabídnout komplexní služby, do nichž patří návrh grafického designu, tiskové technologie, výšivky a samozřejmě distribuce objednaného zboží.

pixabay-2260338_960_720

Kromě firem a obchodních společností se na nás mohou samozřejmě obracet i jednotlivci, anebo školy, sportovní a zájmové kluby, táborníci pro výrobu uniformního textilu pro své účastníky, a další zájemci.

embroidery-1023400__340

Jaké technologie potisku využíváme?

  • Sítotisk – barva se na textil protlačuje přes prostupná místa v šabloně; tento způsob je ideální při potisku jednoho motivu na velké množství textilií; kvalita tisku je vysoká a obrázek při praní odolává teplotám do 40 °C.
  • Transferový tisk – princip je stejný jako u sítotisku, ale tato technologie se používá u textilních materiálů, které nelze potisknout přímo. Motiv se nejprve natiskne na přenosový papír, překryje se lepidlem a poté se nažehlí na textilní výrobek.
  • Digitální tisk – využíváme nejmodernější japonskou technologii, která umožňuje rychlou realizaci zakázek, a to i při jejich velkém objemu. Motivy mají fotografickou kvalitu, potisk se provádí na předpřipravený textil speciálními inkousty. Odolnost při praní je zaručena do teploty vody 40 °C.
  • Reklamní výšivky – existují dva způsoby: jednak je možné vyšít motiv přímo na textilii, anebo se vytvoří samostatná výšivka, která se na látku připevní. K realizaci kvalitní výšivky je nutná kvalitní předloha.