Menu
0 Comments

SEO optimalizace webu zajistí, že vaše stránky se dostanou vždy do popředí předních vyhledávačů v České republice, jako jsou google.cz a seznam.cz. Tyhle vyhledávače jsou opravdu špičkové a v České republice jsou nejvíce používané. Když klient hledá některé slovo na internetu, napíše jej do vyhledávače, vyhledávač poskytne nabídku vybraných stránek a klient si vybere nabídky z poskytovaných možností, která se mu líbí nejvíce.

odkazy

Ale na základě, čeho vyhledávač tyhle stránky nabízí klientovi?
Je to právě na základě optimalizace, klíčových slov a zpětných odkazů. My tyhle služby nabízíme a dokážeme pro vás vymyslet skvělou nabídku na míru, která opravdu pomůže vaší firmě vyhrabat se z toho nejhoršího a dostat se až na vrchol žebříčku vyhledávaných webů. Seo webu zkrátka nezklame.

Vysoká kvalita služeb

Velmi nám záleží na spokojenosti všech klientů, kteří v nás vložili důvěru, protože tohle je ta nejlepší odměna ve formě pozitivní reference, které u nás napsali naši klienti. Reference jsou velmi krásné a moc si toho vážíme. Snažíme se s celým svým týmem udělat maximum práce, abychom vyhověli všem našim skvělým klientům na maximum.

Co se týče naší spolupráce, tak probíhá přes emaily. Jakmile napíšeme nějaký článek, vždy než se publikuje, jej musíte vy, jako klienti schválit. Zašleme vám konkrétní text k okomentování, abyste si sami řekli, jestli se vám líbí či ne a pokud budete mít nějaké výhrady, tak text opravíme. Pracujeme tak, abyste byli spokojení.

strategie

Články v angličtině
Dokážeme pro vás napsat i články v angličtině, takže v tomhle případě také nebude žádný problém. Všechno pro klienty uděláme. Dokážeme zajistit překlady a podobně. Nově jsme dokonce i upravili službu revolučních pr článků, které jsou mnohem více efektivní, jsou tam obrázky a podobně. Články publikujeme na české weby, takže efekt bude o něco nižší, než kdybychom je publikovali na anglické weby.