Menu
0 Comments

Jistě jste se už dozvěděli, co to SEO vlastně znamená. Jedná se o užitečnou službu, která se týká internetu a především vašich webových stránek. Dostaneme vaše internetové stránky do popředí ve vyhledávačích. Pod pojmem vyhledávače, si klidně můžete představit Google a Seznam. Zde se zadávají klíčová slova, pod kterými milion uživatelů denně vyhledává různé oblasti a informace, které je právě zajímají nejvíce, proto jsou i klíčová slova velmi důležitá. Nastavíme vám správně webové stránky tak, aby si vás lidé našli. Využijeme všechny znalosti a možnosti, abychom vaše webovky dostali do popředí těchto vyhledávačů.
zpracování grafů.jpg

Postup SEO optimalizace

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 724761988. Abychom mohli zajistit co nejlepší SEO budeme se s vámi bavit buďto telefonicky nebo pomocí e-mailu. Potřebujeme k tomu znát základní informace a mnoho dalších náležitostí, abychom mohli optimalizaci upravit dle vašich potřeb a požadavků. Sestavíme pro vás co nejlepší nabídku. Naplánujeme vhodnou strategii, buďto z krátkodobého nebo dlouhodobého hlediska a zajistíme vše, co váš projekt potřebuje.
SEO je složitý a náročný proces. Nejedná se o nic jednoduchého a při plnění těchto úkolů můžete udělat hned několik vážných chyb. Naše firma však ví, jak na to a má bohaté zkušenosti a proto s čistým svědomím a naprosto klidnou hlavou můžete svěřit vaše internetové stránky do našich rukou.
ü Pro náročné projekty nabízíme i kompletní optimalizaci na míru.
ü SEO audit je nedílnou součástí našich služeb.
html kódování.jpg

Základní analýza

V prvé řadě se podíváme, jestli máte správně nastavený web. To je základní faktor, od kterého se všechno začíná odvíjet. Kontrola webu je opravdu důležitá, proto by si jej hned na začátku měl nechat každý zkontrolovat. Dalším bodem jsou klíčová slova. Pokud si nejste jistí na 100%, pak vám je klidně můžeme navrhnout.
Co obsahuje SEO analýza webu?
1) Kontrola struktury webu
2) Kontrola interní duplicity textu
3) Kontrola sitemapy
4) Kontrola title
5) Kontrola meta description
6) Kontrola struktury webu – h1, h2, h3
7) Interní prolinkování webu
Další naše postřehy podle zkušeností s vyhledávači.
Cena – 500 Kč / 1 hodina.