Menu
0 Comments

Chtěli byste pořádně rozjet své podnikání, ale chybí vám počáteční finance, bez kterých to nepůjde? Nezoufejte, nebankovní společnosti jsou nakloněné vašemu podnikání, a proto vám moc rádi půjčí. Může se jednat o pouhých pár desítek tisíc, nebo třeba i pár set tisíc, to záleží prakticky pouze na vás, kolik prostředků budete potřebovat a vyžadovat. Nicméně je dobré si uvědomit, že právě nebankovní společnosti jsou pro vás aktuálně tím nejlepším společníkem a pomocníkem, co se týká rozjetí vašeho podnikání.

chudoba

Nahlížení do registrů se bát nemusíte

Možná máte strach z toho, že vám tyto společnosti nepůjčí poté, co nahlédnout do registru, kde máte několik nepříjemných zápisů, například o zpoždění splácení a tak podobně. Není důvod se toho obávat, tyto firmy do registrů sice nahlížejí, avšak spíše informativně, než že by po každém zápisu zcela omezili spolupráci s vámi. Není tedy důvod se bát. Pokud naopak zápis nemáte, tak vás pravděpodobně potěší to, že dost možná získáte ještě lepší úrokovou sazbu, která se může pohybovat již od celých 3 % p.a.

Pro jednodušší začátky

Každý někdy začínal s podnikáním, takže moc dobře víme, jak náročné je, získat potřebný počáteční kapitál. Není to však nereálné, a to právě díky hypotéce bez registru.

bankovky

Základní informace o hypotéce:

  • Úvěr vhodný právě pro podnikatele, nejedná se o klasický spotřebitelský úvěr
  • Žádné zbytečné poplatky předem, dokonce i odhad ceny nemovitosti bude proveden zcela zdarma
  • Vhodné i pro podnikatele se záznamy v registrech dlužníků nebo dokonce v exekuci
  • Možnost půjčit si částku odpovídající až 70 % hodnoty nemovitosti
  • Možnost získat své peníze už do 24 hodin od podepsání smlouvy
  • Velmi podobná úroková sazba, s jakou se můžete setkat i v bankách
  • Doba splatnosti dle vašich možností, nejčastěji od jednoho roku do třiceti let