Menu
0 Comments

Kolagen typu 1 je nejdůležitější a nejrozšířenější typ kolagenu v našem těle. Tvoří až 90 % všech kolagenových bílkovin a nachází se v kostech, šlachách, pojivových tkáních a kůži. Kolagen typu 1 dodává našemu tělu pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen typu 1 je tvořen hustými vlákny, která jsou schopna odolat velkému napětí. Kolagen typu 1 je také zodpovědný za tvorbu bliznové tkáně při hojení ran. Kolagen typu 1 je nezbytný pro zdraví a krásu naší pokožky, vlasů a nehtů. S věkem se produkce kolagenu typu 1 snižuje a dochází k oslabení a stárnutí našich tkání. To se projevuje vráskami, ochablostí kůže, ztrátou hustoty kostí, bolestmi kloubů a šlach. Proto je důležité doplňovat kolagen typu 1 z vnějších zdrojů.

Kolena

Kolagen typu 1 můžete získat z potravy nebo z doplňků stravy. Potraviny bohaté na kolagen typu 1 jsou například maso, ryby, vejce, želatina nebo kostní vývar. Doplněky stravy obsahující kolagen typu 1 jsou například tablety, prášky nebo nápoje. Pokud hledáte kvalitní a účinný doplněk stravy s kolagenem typu 1, doporučujeme vám produkt Orca Collagen. Orca Collagen je vyroben z rybího kolagenu typu 1, který má vysokou biologickou dostupnost a snadno se vstřebává do těla. Orca Collagen také obsahuje vitamín C, který podporuje tvorbu kolagenu v těle. Orca Collagen můžete zakoupit na tomto odkazu: https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/. Na této stránce najdete více informací o Orca Collagen, jeho složení, dávkování a způsobu užívání.

Pilulky kolagenu

Pokud chcete podpořit své kosti, klouby, šlachy a kůži, neváhejte a objednejte si Orca Collagen ještě dnes. Orca Collagen je doplněk stravy s kolagenem typu 1, který vám pomůže udržet si mladistvý a zdravý vzhled. Orca Collagen je jednoduchý a efektivní způsob, jak dodat vašemu tělu kolagen typu 1. Stačí užívat jednu porci denně rozpuštěnou ve sklenici vody nebo jiného nápoje. Orca Collagen je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí pečovat o své tělo.