Menu
0 Comments

Jsme firma, která vám nabízí velice kvalitní použité a nové mobilní domy na území celé České republiky. Největší výhodou takového bydlení je, že se nezadlužíte hypotékou, náklady jsou výrazně nižší než u klasických domů, mobilita stavby a také se vyhnete těm nejvíce problematickým a peněžně tíživým částem byrokracie např. projektové dokumentaci.

Praktický mobilní dům

Co ale mobilní dům vůbec je? Vše začalo ve Spojených státech asi ve 20 letech 20. století, když lidé odmítli tradiční budovu na základech, která Vás uzemní a nutí všechny zůstat na jednom místě, protože Vaše manželství je těsně spjato se splátkami v bance. Jedná se o neuvěřitelně pragmatický způsob bydlení, který vám a Vaší rodině dovoluje bezproblémové stěhování domácnosti z místa na místo, a ke všemu Vám ještě poskytneme naši odbornou pomoc můžeme to přirovnat k něčemu na pomezí karavanu a klasického domova.

Naše mobilní domy můžete používat jako celoroční bydlení nebo chalupu. Záleží čistě na Vás. Rozhodně nemusíte mít ale strach, že během zimy zmrznete, jelikož Váš budoucí domov bude ideálně zateplený.

Nabízíme vám také kompletní servis od samotného začátku až do úplného konce. Našim cílem je co největší výběr a komfort zákazníka. Abychom vám vyšli ještě víc vstříc, tak na území České republiky najdete naše tři pobočky, které se nachází v Praze, Brně a Hradci Králové.

Kromě samotných kvalitních mobilních domů, výhodných služeb a konzultací, nabízíme Vám také doplňkový sortiment, tj. kamna, komíny, podvozky a usazení, která Vám dovolí ještě rychleji začít svůj nový život ve vlastní domácnosti.

Váš krásný a jedinečný dům

Jak můžete splnit svůj sen o svém mobilním domku? Je to opravdu velice jednoduché. Stačí, že nám napíšete na mail info@top-mobilnidomy.cz, zavoláte na telefonní číslo +420 607 444 111 nebo se podívejte na naši nabídku a vyplňte náš formulář, o kterou budovu přesně byste měli zájem a my se Vám už ozveme.