Menu
0 Comments

Vaše vozidlo není pouze nástrojem, díky kterému se můžete efektivně přemisťovat na střední a delší vzdálenosti, ale rovněž i reprezentativní součást vašeho já. Pokud nebude udržované, budou si i o vás lidé myslet, že o sebe příliš nedbáte. Pošramocená pověst však není tím nejhorším. Špinavé auto, zvláště, pokud se jedná o posypovou sůl smíchanou se sněhem, začne snadněji korodovat, což rozhodně není dobrá zpráva pro vaší peněženku. I proto je lepší mít auto v perfektním stavu a krásně čisté.
mycí služby

Umyjte si ho sami

Není to sice nejjednodušší, ale je to rozhodně nejlevnější řešení. Stačí si pořídit houbu, kvalitní saponát, vosk na auto a dát se do práce. Ovšem tak jednoduché to přeci jen není. Svůj vůz nemůžete umývat kdekoliv se vám za chce.
ručník na auto
Pokud zaparkujete u řeky nebo v těsné blízkosti rybníku či přehrady a začnete své vozítko pucovat, buďte si jisti, že se vám to hodně prodraží. Pokuty za znečišťování vodních toků jsou velice vysoké. Proto auto umývejte buďto na svém pozemku, kde máte vše potřebné k ruce nebo využijte služeb některé z benzínových pump, které mají k dispozici samoobslužné boxy. Tato služba není buďto zpoplatněna vůbec, nebo pouze nějakou symbolickou částkou pohybující se v řádech jednotek korun.
auto bmw x3

Využijte myčku

Druhou možností, kterou využívá většina řidičů, je pak použití myčky. Ty své služby nabízejí poměrně levně a to nejen v rámci základního programu, tak i toho nejdražšího, který stojí standardně jen o něco málo přes dvě stovky. Součástí dražšího programu je nejen samotné čištění, ale také navoskování. Celý proces je poměrně rychlý a dlouho se nezdržíte. Je lepší zvolit si myčku, se kterou už máte dobré zkušenosti, a která využívá moderní čistící přípravky a kvalitní vosk. A to i v případě, že by byla o něco dražší než konkurence. Za skvěle vypadající auto těch pár korun navíc rozhodně stojí.