Menu
0 Comments

Nejen dětské, ale celkově vzato animonavé seriály a filmy patří k těm nejslednovanějším, a tím pádem také neojblíbenějším žánrům vůbec. Mnoho z nás, včetně dospělých, pak zná pohádky jako Tom a Jerry, Mašinka Tomaš, nebo charaktery z Disney příběhů. A právě o Tomášovi je řeč, především proto, že patří mezi nejstarší pohádky vůbec, je dost dobře možné, že na této pohádce vyrostla i Vaše babička či dědeček. Samotný příběh totiž koření v knižní předloze z let 1943, kdy tyto příběhy sepsal Wilbert Awdry pro svého syna. Dnes, kdy je tato pohádka známá především na televizních obrazovkách, se hlavní postava Tomáš těší stále větší a větší oblibě, a společně s tím stoupá také poptávka po hračkách, oblečení, a dalším zboží s touto tématikou. Najít však to, co si Vaše ratolesti přejí, není až tak snadné.

Tomáš

Pokud i Vy máte doma malého fanouška této lokomotivy, nebo třeba chcete obšťastnit někoho, kdo na něm vyrůstal, pak jsou tu pro Vás Mašinka Tomáš hračky, kde si můžete vybrat z obrovského množství nabízeného zboží. Mimo různé možnosti materiálů, jako plastové hračky do vody, či dřevěné mašinky, máte také velmi široké spektrum samotných variant, co vlastně svému dítěti, kamarádovi, známému, či blízkému koupit. V nabízeném sortimentu najdete například samotné mašinky i s kolejnicemi, ale také pomůcky a vybavení do školy, jako například tašky, batohy, apod. Dále také knihy, hračky do koupelny či bazénu, puzzle, stolní hry, a mnoho dalšího. Dále si můžete vybrat ze samotných sérií seriálu, kde najdete jak první, kdy seriál začínal, tak poslední, odvysílané série.

mašinka Tomáš

Není tedy pochyb, že si zde každý fanoušek najde svého favorita. Někdo sáhne po krásně ilustrovaných knihách, jiný po pohodlném oblečení, další pak po hračkách, nebo po praktickém vybavení do školy. Možností je přehršel, a není divu, samotný seriál patří mezi stále nejoblíbenější příběhy na televizních obrazovkách, a samotný hrdina Tomáš se může pyšnit velké oblibě. Pokud tedy plánujete vykouzlit usměv i Vašim nejbližším, jistě Vás tato obrovská nabídka nezklame!