Menu
0 Comments

Když se řekne hypotéka, tak každému hned naskočí vysoký obnos financí, které lze využít na koupi bytu, domu či jeho stavbu případně rekonstrukci. Populární druh úvěru, který dokáže za výhodných podmínek poskytnout vyšší částku s možností splácení až na 30 let. Nevýhodou je to, že peníze je potřebné vydokladovat, tedy účel jejich využití a je možné je využít pouze na řešení bydlení.
člověk a peníze
Taková vysoká částka a za výhodných podmínek je však často potřebná i na řešení jiných záležitostí, než je bydlení. Třeba již bydlení máte a peníze ve vyšší částce by vám pomohli kompletně zařídit bydlení, pořídit si nové auto, vzít rodinu na dovolenou, uhradit vše potřebné nebo se zbavit dluhů či dokonce exekucí. Co byste tedy řekli na možnost hypotečního úvěru, který je bezúčelný? Myslíte, že to není možné?
Takovou možnost naštěstí nabízí americká hypotéka.
Tato varianta úvěru spočívá v tom, že jde o hypoteční úvěr za podobně výhodných podmínek jako ten klasický akorát s tím rozdílem, že nedokládáte využití peněz. Jde tedy o úvěr bezúčelný.
peněženka na penězích

Snadné a rychlé vyřízení bez zbytečných papírů

Tento finanční produkt najdete v nabídce bankovních i nebankovních společností. Avšak v bance počítejte s mnohem přísnějšími podmínkami, přes které neprojde každý klient. Pokud chcete rychlé a jednoduché řešení s veškerými výhodami, tak o tento druh úvěru můžete žádat i u nebankovních společností.
Oceníte především rychlé a snadné vyřízení, při kterém nebudete potřebovat zbytečné dokumenty a ještě budete moct žádost podat online způsobem. Vše bez jakýchkoliv poplatků předem.
Podmínkou, kterou je nutné splnit, je jako u každé hypotéky zástava nemovitosti. Bez splnění této podmínky není možné ani u nebankovní společnosti hypoteční úvěr získat.
Co však možné je, tak to je tolerance záznamů v registrech dlužníků jako jsou registry bankovní či nebankovní nebo SOLUS.
Již do 24 hodin od podání žádosti online se dozvíte, jestli je možné váš úvěr schválit či nikoliv a budete se tak moct v brzké době podle toho zařídit.