Menu
0 Comments

Neustále dokola – půjčky, úvěry, hypotéky, potřeba peněz jak v soukromém sektoru, tak i v tom podnikatelském. Bylo by pro vás příjemnější, kdybyste věděli, že vám peníze poskytuje někdo, kdo je z tuzemska? Pro mnohé lidi to něco znamená.

Jaké by podobné úvěry měly podmínky?

Splatnost by byla nastavena od jednoho roku až na 30 let. Což je férové, protože to většinou poskytují i velké banky. Nehrozí žádné poplatky předem, protože se nejedná o žádné nečestné úmysly, takže se předem samozřejmě nic neplatí. A jak to bude s úrokem? Vyhovoval by vám od 3% p.a.? Tato úroková sazba je velice nízká, ale záleží vždy na dalších podmínkách, zdali na ni klient může dosáhnout, proto je nejlepší nechat si zpracovat nezávaznou poptávku.

Tyto podmínky poskytuje nebankovní americká hypotéka https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/

smlouva

Dalším plusem jsou registry. Proč plusem? Protože záznamy v registrech dlužníků se v případě této nebankovní hypotéky dají tolerovat.

Protože se jedná o hypotéku, tak se ručí nemovitostí. Tu dáte do zástavy, profesionální společnost ji ohodnotí a na základně toho určí cenu a to dle bonity, místa, lokality, stavu a stáří budovy. V potaz se bere mnoho specifik. Pak už můžete získat určitá procenta jako hypotéku a užívat si své peníze.

obálka, peníz

V případě soukromých úvěrů, můžete s penězi naložit podle libosti. Čili s nimi můžete cokoliv zaplatit, splatit, koupit si něco nového, nebo začít stavět, provést rekonstrukci, zaplatit exekuci. Cokoliv, co vás napadne.

V případě podnikatelských úvěrů musí jít peníze samozřejmě do podnikání, ale opět do jakýchkoliv výdajů. I zde platí, že s financemi ve firmě můžete naložit podle libosti.

Vždy je nejdůležitější, abyste dokázali splácet. K tomu musíte doložit některé doklady, ale není se předem čeho obávat, papírování je v obou případech minimální.

Do zástavy můžete dát i nemovitost třetí osoby, která s vámi vstoupí do smlouvy.