Menu
0 Comments

Zdravý životní styl je skutečně dobrý a našemu tělu prospěje. Abyste měli dostatek všech látek, tak nemusíte jíst prášky, protože pomůžou přírodní rostliny.

Přírodní látky

Triphala

Zde se nebudeme bavit jen o jedné rostlině, protože už při překladu názvu zjistíme, že se jedná o směs tří bylin, jenž společně tvoří skvělou směs, o které mnoho lidí ani neví. Na první pohled si řeknete, že jsou to jen namíchané bylinky, ovšem ve skutečnosti je to blahodárná směs vhodná pro lidský organismus. Jestliže chceme zjisti, kde se vlastně vzala, tak se musíme přesunout v historii o tisíce let zpátky.

detail rostliny

V této době totiž fungovala nauka v Indii, která se věnovala zdraví a nauce o člověku. Zároveň také řeší příčinu stavu člověka, a právě proto vznikla Triphala. Vzhledem k jejímu složení má detoxikační vliv, který je velice pro nás důležitý, protože v těle se neustále hromadí nevhodné látky, kterých je zapotřebí se zbavit. To je spojeno s podporou správné funkce trávící soustavy. Posílí i celkově zdraví, což je při takové období chřipky a nemocí opravdu potřeba a vyhneme se tak řadě nepříjemnostem.

Zelený ječmen

Pod ječmenem si řada z nás představí už zralou žlutou obilovinu, jenž je připravena na poli ke sklizni kombajnem. Pěstuje se ve velkém množství i u nás, protože má dobré využití a zaručeně se prodá. Zároveň je to pro nás tradiční plodina, jenž rozhodně z našich polí jen tak nevymizí. My se nyní podíváme na výjimečně využití, jenž spočívá ve zpracování už zeleného ječmene.

zelený ječmen

Ten se suší za nízkých teplot, abychom nepřišli o vůbec žádné přírodní látky a vitamíny. Následně se pomele na jemný prášek, jenž už si přímo můžete zakoupit ve výhodném balení. Sklízí se už ve výšce zhruba 15 cm, přičemž před tím byly pěstovány v BIO zemědělství. Zemědělství má i certifikát, takže původ ječmene je naprosto zaručen. Jestliže se chcete vyhnout přípravě, tak stačí koupit tablety, jenž se standardně prodávají po 180 ks. Naopak z prášku se například připravuje lahodný nápoj, jenž obsahuje spoustu důležitých živin a vitamínů.