Menu
0 Comments

Byly to těžké dřevěné bedny a lehčí z plechu. Ty byly rezavé a děravé, ale zboží musely unést. A pak, sehnat pod ně prázdnou paletu to byl taky někdy pěkný nervák. Dohromady skloubeno, musela někdy výroba na chvíli stát, než dorazil traktor s prázdnými. Ty pak bylo třeba ručně složit a rozvézt na jednotlivá pracoviště. Děs, běs.

Nevím, jak to vypadá dnes na mém bývalém pracovišti, ale co jsem jel jednou kolem, nebyla nikde ani myš. Asi je sundal nedostatek beden. Ne, to byl doufám jen vtip.

železné bedny

Já již sice v „oboru“ léta nepracuji, ale vím, že doba těch hnusných škatulí je dávno pryč a používají je již jen zoufalci, nebo ti, kteří nemají tušení o pokroku. Netuší, že se „bednám“ říká skladovací kontejnery a práce s nimi je naprosto pohodová. Jasně, že když jich není dost, mohou být moderní jak chtějí, ale to už je otázka vedení, aby si jich nakoupilo do zásoby a sdostatek, aby dílna nemusela stát kvůli hlouposti.

Pod tyto nové výrobky není potřeba shánět palety po celém objektu, protože už samy jsou vyráběny tak, aby se pod ně dalo přímo zajet paletovacím vozíkem či tak zvanou ještěrkou. Vozačům, jak se jim tehdy říkalo, netuším, jaký název mají nyní, tedy odpadá běhání po podniku za paletami.

nové palety

Tyto kontejnery jsou vyrobeny převážně z plastu, takže je to znát na jejich váze. Tyto plasty jsou pochopitelně speciální a tvrzené, aby také něco vydržely. Nelze vyrábět skladovací kontejner, který se po prvním nákladu rozsype. Tedy obrazně řečeno. Nuže a nyní je čas prozradit, kde si je můžete prohlédnout a také ihned zakoupit. Zde v tomto článku přímo ne, fotografie zde jsou jen ilustrační a s moderními výrobky nemají nic společného. Vy si musíte kliknou na odkaz nahoře v článku a tím se přenesete přímo na web, kde si už můžete rovnou prohlížet žádané zboží a samozřejmě je také ihned objednávat.