Menu
0 Comments


Mnozí esoterici a mystici vám potvrdí, že jsme všichni součástí jednoho celku, a jsme vytvořeni ze stejné „láskyplné energie“. Muži, ženy, děti, zvířata, rostliny – všichni jsme živí tvorové s tvůrčím potenciálem žít svůj vlastní život po svém – jedinečným způsobem. A právě jedinečnost a neopakovatelnost každého z nás všechny obohacuje. Jen si představte žít v uniformitě, kdybychom všichni vypadali stejně, vykonávali shodné činnosti, byla by to zkrátka pěkná otrava.

medvídek v tričku

Odlište se od ostatních

Odlišovat se můžeme nejen životním stylem, názory, oblibou některých věcí a jevů, ale i originálním potiskem na triko. Trička s vlastním potiskem se u nás začala objevovat především u dvou skupin sportovních nadšenců již zhruba v polovině 80. let, tehdy byl sice rozšířený sítotisk, ale za socialismu bylo docela obyčejné bavlněné tričko nedostatkovým zbožím a spíše jste sehnali kostkovanou konfekční košili. Těmi nadšenci byli cyklisté s vlastními cyklodresy s nápisy ve formě výšivek a vodáci, kteří si malovali na textil speciálními zažehlovacími barvami.

Vodácké výpravy – dnes už takové složité procedury podstupovat nemusíme, bavlněná trička jsou dostupná každému, stejně tak různé techniky potisku včetně digitálního, který dokáže přenést na tričko i fotografii s vysokým rozlišením. Vodáci patří k milovníkům přírody a dobrodružství a rádi se sdružují do skupin. Mnoho takových skupin má vlastní textilní outfit a rozhodně nejde jen o námořnické proužky a symbol kotvy na prsou, či nápis „Já jsem se udělal“.

dívka na kajaku

Co třeba „hodit“ na záda jméno nebo přezdívku, pod ní stručný popis, co mě baví, doplnit to kresbou či fotkou, takže například: „… rád si zahraju volejbal, baví mě skládání puzzle, miluju čaj Rooibos a mám doma akvarijní rybky a morčata. A co máte rádi vy?“ Když si takto zkompletujete trička pro dvanáct účastníků vaší výpravy, budete středem pozornosti i v docela obyčejných bílých tílkách bez rukávů.